Alice Tůmová - opravy a úpravy oděvů, Praha 5

O firmě - krejčovství Tůmová

Krejčovství Tůmová Opravy oděvů Krejčovské práce

Krejčovství express

Krejčovství Praha 5 Alice Tůmová je umístěno blízko stanice metra Nové Butovice. Naše krejčovství nabízí expres krejčovské služby i mimo běžnou pracovní dobu. Vycházíme tím vstříct rychlému tempu naší doby. Pokud potřebujete rychle upravit šaty, zkrátit kalhoty a spěchá to, není to pro naše krejčovství problém.

Krejčovství v době sériové konfekce

Naše krejčovství se zabývá zakázkovým šitím, převážně tzv. těžkou krejčovinou - opravami a úpravami oděvů od roku 1999.

I v dnešní době velkosériové výroby je někdy složité najít perfektně padnoucí šaty. A proto jsme tu my a naše krejčovství Praha 5, abychom vám pomohli a ušili šaty nové přesně podle vašich představ a přání, nebo zakoupené šaty upravili tak, aby jste se cítili co nejlépe.

Práce i o večerech a o víkendu

Potřebujete rychle upravit šaty a spěchá to? Pro nás žádný problém Vám pomoci. Přijímáme i expresní zakázky. Velkou výhodou našeho krejčovství je, že jsme schopni přijmout nebo vydat vám zakázku i mimo otevírací dobu:

  • přijímáme zakázky o večerech nebo víkendu
  • jste-li hodně zaneprázdněni, přijedeme si zakázku vyzvednout k vám

Rychlost a úprava šatů na míru individuálně podle přání klienta je naší devizou pro kterou se k nám naši zákazníci vracejí.

 

Krejčovství Praha

Krejčovství Praha 5 - Praha 13 nabízí expresní služby - úprava oděvů, oprava šatů a oděvů, krejčovské služby dle přání klienta. Naše provozovna je v centru městské části Praha 13 - sídliště Nové Butovice, Stodůlky, Lužiny či Velká Ohrada je naše spádová oblast. Najdete nás 5 minut od metra B Nové Butovice.